Skip to main content

Kaviareň Staré časy

Ak sa ocitnete vo víre každodenných povinností a zhonu, únik poľahky nájdete v našej kaviarni.

Kaviareň s názvom Staré časy sa pripojila k našej reštaurácii koncom roku 2015. Radi Vám pripravíme lahodnú kávičku a v spojení so zákuskom z Vás všetko napätie z celého dňa razom opadne. Celá kaviareň má v sebe príchuť a vôňu histórie. Kaviareň Staré časy je otvorená len prvým rokom. Pokračujeme však v rodinnej tradícii a v lete ponúkame zmrzlinu domácej výroby podľa receptu nášho starého otca, ktorý ako prvý pred 41 rokmi predával a pripravoval zmrzlinu v tomto dome pod vedením pána Džaburoviča z Macedónska. Táto zmrzlina bola vždy vyhľadávaná návštevníkmi Modry. Michalov dedko predal svoje cenné skúsenosti svojmu vnukovi, ten však neodolal svojej tvorivej náture a staré recepty inovuje. Mieša tak rôzne druhy zmrzliny a okrem smotanových experimentuje aj s ovocnými sorbetmi.

Posedieť a zrelaxovať môžete  v lete na terase, no a keď už zima kvári, privítame Vás pri hrejúcom krbe. Kvalitné vínko z našich viníc náladu vylepší predsa vždy.

V našej kaviarni ponúkame domáce cheesecakes a rôzne iné dobroty, ktoré si môžete objednať na Vašu svadbu, alebo inú príležitosť.

Fotogaléria kaviarne STARÉ ČASY