Skip to main content
SÁLA L’AMOUR

Kde bolo tam bolo... Správna rozprávka sa končí so šťastným koncom. My však veľmi dobre vieme, že svadbou sa ten pravý život len začína.

Keďže svadba je veľká spoločenská udalosť, máme pre vás k dispozícii atraktívnu sálu L’AMOUR. Priamo v nej Vám s nadšením pripravíme Váš vysnívaný deň. Jej steny tvoria pôvodné kamenné múry zo 16. storočia. Honosná miestnosť má drevený strop a atraktívne krištáľové lustre. Je určená na poriadnu veselicu. Bez problémov sa do nej pomestí 120 osôb. Oku lahodiaca kombinácia kamenných stien a drevených trámov zaujme každého. Každý kus nábytku, dekorácie aj riadu, je dizajnovo zladený a vytvára elegantný celok. 

Keďže sme rodinný podnik, členovia tímu tvoria najmä členovia rodiny. S nadšením sledujeme najnovšie svadobné trendy a každá jedna svadba je pre nás príležitosťou na dizajnové vybláznenie sa. Máme dlhoročné skúsenosti s plánovaním svadieb. V jediný deň Vám prinesieme to, o čom sa Vám snívalo a možno aj nesnívalo. Z toho sa zatočí hlava aj svadobčanom.  Kreatívne nápady nám veru nechýbajú.

 
 
VONKAJŠIA ZÁHRADA
 
Priamo zo spoločenskej sály L’AMOUR sa dostanete do ukľudňujúcej záhrady. Možnosť posedieť a pokojne podebatovať na terase využije určite každý svadobčan. Svetlo sviec vyčarí dojem neopakovateľnej chvíle. Pánov milo prekvapí stolík so špeciálnou čisto chlapskou ponukou. Pri poháriku whisky a cigare budú žiariť spokojnosťou.