SVADOBNÉ APARTMÁNY

Obrad, svadobná hostina, svadobný catering a ubytovanie v jednom? Starý Dom vám ponúkne ešte viac.

Atmosféru vinohradníckej oblasti je v reštaurácii cítiť na každom rohu. Pretavili sme ju aj do zariadenia apartmánov pre svadobčanov.

Náš May House sa nachádza v jednom z najstarších renesančných meštianskych rodinných domov (Ulica Štúrova 66) na námestí pri soche Ľ. Štúra v Modre, len pár stoviek metrov od Starého Domu. Penzión ponúka nielen svadobné apartmány, ale aj rodinné izby rôznych veľkostí.

Na prvom poschodí domu sa nachádzajú 4 izby, na prízemí domu je jedna izba a jedno rodinné štúdio s malou kuchynkou.

Pre každého hosťa je k dispozícii aj historický dvor domu. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchou. Fajčenie a ubytovanie zvierat v penzióne nie je dovolené.

Parkovanie je na námestí pri soche Ľ. Štúra cez víkendy zadarmo, no počas pracovného týždňa je spoplatnené.

Užite si počas svojho veľkého dňa čarovnú Modru v svadobnom penzióne May House.

Kontaktujte nás na tel. čísle +421905970077, prípadne mailom na zofiakova@gmail.com

Ondrej
Ondrej
1. November, 2020.
10
Exceptional
Miroslav
Miroslav
1. Október, 2020.
10
Exceptional
Juraj
Juraj
1. Október, 2020.
10
☺Absolútne skvelý prístup pani domácej, nádherné autentické prostedie typického Modranského dvora v modernom šýle so zachovaním autenticity.
Roman
Roman
1. Október, 2020.
10
☺Ubytovanie pri ktorom si určite poviete, že sa ešte vrátite. Perfektné !
Vanessa
Vanessa
1. September, 2020.
10
Beautiful, romantic accommodation in a modern fairytale. ☺ I stayed here for my wedding in Modra as did my wedding party and a lot of our guests. The rooms were so beautiful and comfortable, it was really the perfect accommodation for such an event. Our host was so gracious and even prepared small snacks for us for breakfast along with coffee.
Kelsey
Kelsey
1. September, 2020.
10
Exceptional
Jakub
Jakub
1. September, 2020.
10
Exceptional
John
John
1. September, 2020.
10
This is a beautiful, family-run hotel and wine shop in the center of Modra. ☺ The room was clean and comfortable and the host was friendly and welcoming. The fresh fruit available in the mornings was delicious.
Lukáš
Lukáš
1. September, 2020.
10
Boli sme tam ubytovny pocas nasej svatby, ochota a pristup majitelky objektu je nanahraditelny ☺- pristup a ochota majitelky - cistota a pohodlie - prostredie bez ruchu
Vladislav
Vladislav
1. August, 2020.
10
☺Ubytovanie May House nás doslova chytilo za srdce. Krásna lokalita, príjemná komunikácia, výborné víno doslovne po ruke, fantastické raňajky, ktoré sme dostali gratis. Vrelo odporúčame a určite sa ešte raz vrátime.