SVADOBNÉ PRIESTORY

Svadba ako z rozprávky... Starodávne priestory s kamennými stenami, veľkými krištáľovými lustrami a arómou vinohradníckej oblasti očaria nielen nevestu, ale aj ženícha.

Moderne zariadené svadobné priestory s decentnými dekoráciami ponúkajú dostatok priestoru až pre 120 hostí.

Starý Dom ponúka dve svadobné sály – sálu Starý Dom a sálu Staré Časy, záhradu, ale aj terasu, na ktorej sa môže konať samotný svadobný obrad. Vašu svadbu zorganizujeme aj v neďalekých priestoroch Neco Estate Winery, kde sa postaráme o výzdobu, dekorácie, ale aj svadobné menu.

sála Starý Dom

Útulná, no priestranne elegantná miestnosťs maximálnou kapacitou až 120 hostí. Sála Starý Dom zo 16. storočia je stvorená na bujarú svadobnú zábavu pre väčšie svadby.

Terasa

Zeleň, ticho, jemné svetielka a príroda. Dokonalé prostredie na terase v Starom Dome, kde si môžete povedať svoje „Áno“.

sála Staré Časy

Veľké honosné lustre, dekoratívne biele svadobné závesy, vysoké stropy a starodávne hrubé múry. Jedinečná atmosféra, ktorú upevní menšia, no vždy jedinečná romantická svadba.

Priestor je otvorený a je vhodný na letné svadby. Poskytuje absolútne súkromie bez akýchkoľvek obmedzení pre vašu zábavu.

Neco Estate Winery

Aj neďaleký Neco Estate Winery - Modrý dom - vás očarí elegantnými priestormi, tehlovými klenbami a drevenými trámami. Postaráme sa v ňom o chutné pohostenie, nápoje, jedinečné svadobné dekorácie a koordináciu vášho svadobného dňa.

Prežite svoj veľký deň v jednom zo svadobných klenotov kráľovského mesta Modra.

kontaktujte nás