SVADOBNÝ CATERING

Prenechajte organizáciu vašej svadby v rukách profesionálov a nerušene si ju užívajte. V Starom Dome sa postaráme nielen o výber vhodného a lokálne moderného svadobného jedálneho lístka, ale aj o doladenie dekorácií v svadobných priestoroch či ubytovanie v našom penzióne.

Vychutnajte si svadobné menu pre všetky chuťové poháriky, domácu zmrzlinu na osvieženie počas bujarej zábavy, exkluzívne víno z Malokarpatskej oblasti či príjemnú obsluhu počas celého svadobného dňa.

Svadobné menu

Svadobné špeciality pripravujeme s neutíchajúcou vášňou k vareniu, tradícii a moderným trendom. Menu vždy tvoríme na mieru podľa požiadaviek a chuťových buniek našich svadobčanov.

pozrite si menu

Zmrzlinový catering

Domáca a chutná zmrzlina s tajnou rodinnou receptúrou na vašej svadbe? Zmrzlinové pohostenie, ktoré osvieži všetkých svadobčanov.

kontaktujte nás

Víno pre vašu svadbu

Starý Dom je v rukách rodinnej vinohradníckej firmy. Ponúkame vám nielen takmer 400-ročnú vínnu pivničku, ale aj možnosť doladenia lokálnych exkluzívnych vín k svadobnému menu.

vínna karta

Dekorácie

Povedzte nám o svojich predstavách a spoločne s našimi skúsenosťami, estetickým cítením a aktuálnymi svadobnými trendmi pripravíme pre váš veľký deň čo najkrajšie svadobné priestory. Postaráme sa o jemné dekorácie a vašu svadbu zladíme do vybraných farebných tónov.

svadobné priestory

Užite si svoj veľký deň a organizáciu svadby nechajte na nás.

kontaktujte nás