SVADBY

Zažite svadobný deň plný radosti, šťastia, v kruhu rodiny a priateľov. Zabudnite na komplikácie a starosti pri prípravách svadobnej hostiny a svadobného cateringu. Vychutnajte si svadbu podľa vašich predstáv a zvyšok nechajte na nás.

Reštaurácia Starý dom ponúka, okrem výborného jedla, aj svadobné priestory, catering a dekorácie. Oslávte váš veľký deň u nás úzkom centre Modry.

Veľká svadobná sála s kamennými stenami a krištáľovými lustrami dýcha vinárskou atmosférou. Je prepojená so záhradou, ktorá prekvitá najmä v letných mesiacoch.

Pre svadobčanov je na záhrade pripravený osviežujúci bar, ktorý slúži ako oddychová zóna.

Ak hľadáte obradné miesto, našu terasu, spoločne so zeleňou, jemnými svetielkami a prispôsobenými svadobnými dekoráciami, si zamilujete. Pred samotným obradom pre vašich hostí pripravíme aj chutné svadobné pohostenie.

Keď sa rozozvučia svadobné zvony, strávte svoj veľký deň v podmanivej krajine Malokarpatskej vinohradníckej oblasti v našom Starom Dome.

Dajte nám vedieť o vašich snoch a predstavách, vyplňte nasledujúci formulár a získajte podrobnú cenovú kalkulácie v čo najkratšom čase.

kontaktujte nás