Naši svadobní dodávatelia

Spolupracujeme s tými najlepšími.

Vašu svadbu zorganizujeme po všetkých stránkach – od prípravy chutného svadobného menu cez dekorovanie svadobných sál až po zabezpečenie svadobných fotografov, kameramanov, profesionálneho ozvučenia či tlače svadobných oznámení.

Nechajte vaše starosti na milých svadobných profesionálov a svoj veľký deň si užívajte naplno.

FOTO:

majo peiger

róbert gálik

Milan Matuška

Fotografie plné svetla a lásky v pastelových odtieňoch, ktoré pripomínajú nestarnúci nádych analógovej fotografie.

Autentické momentky pre zaľúbených ľudí.

Každý fotograf má svoj jedinečný rukopis, cítenie a pohľad na fotografiu. Ja sa snažím Vašu svadbu zachytiť ako príbeh, v ktorom každá fotka na seba nadväzuje a po ich prezretí sa vrátite časom späť. Opätovne prežijete všetky emócie, šťastie, úsmevy, pohľady, intimitu, celkovú atmosféru a zároveň ho uvidíte mojimi očami.

Video:

DJ:

Dj Eugen-Wedding King

Tvorba jedinečných video mozaiok s nadčasovou atmosférou, zložených z najkrajších momentov vášho veľkého dňa.

DJ Eugen sa venuje dynamickému Djingu, pričom mixuje množstvo rôznych žánrov, aby oslovil široké publikum a všetky vekové kategórie. Rozprúdi zábavu na každej svadbe.

Na svadobnom videu ma najviac baví jeho autenticita a emocionálnosť. Žiadne scenáre, nekonečné stylingy či nepríjemné pózovačky.

svadobné tlačoviny a grafika:

Martina lyons

mladucha

Ahojte sme mladucha,

Vieme, že svadba je jednou s najdôležitejších udalostí v živote a preto sme sa rozhodli pomôcť vám vykričať to do sveta!:)

S láskou pre vás pripravíme originálne svadobné tlačoviny.

Máme širokú škálu motívov navrhnutých tak, aby si každý pár našiel svadobné oznámenie, ktoré im prirastie k srdcu. Či už máte radi kvety, folklór, luxus alebo jednoduchosť.

Okrem svadobných oznámení vám v rovnakom motíve vieme ponúknuť, menovky, menu karty, číslovanie stolov, zasadacie poriadky, etikety, nálepky, knihy hostí, magnetky a...

Sme tu pre vás 📷️

Lúkáš a Lucia

Som kreatívna duša, milujem umenie, knihy, vôňu papiera a farieb... Mojou vášňou sa stala kaligrafia, obzvlášť tá svadobná. Lebo je špeciálna, jedinečná a sviatočná a ja mám s každou jednou svadbou tú obrovskú česť byť jej nezmazateľnou súčasťou. Pre svojich klientov tvorím tlačoviny na mieru, elegantne, moderne a pritom romanticky, nadčasovo...  podľa vzoru prírody a drobných detailov, ktoré sú pre mňa neustálou inšpiráciou...

vizáž a účes:

balóny:

svadobné cukrovinky:

bln

Marlotka

jana dubanová

Balónová výzdoba BLN nepoteší len malých. Balóny pritiahnu pozornosť, vyčaria úsmev na tvári a prinesú radosť, ktorá v svadobný deň nikdy nesmie chýbať.

Make-up artistka a hairstylista, vytvorí krásny a trvácny svadobný make-up, ktorý vydrží celú pretancovanú noc, ale aj slzy dojatia.

Svadobná torta je pre nás vždy výzva, kúsok sladkosti tak dôležitý, že jeho krájanie je zahrnuté priamo do programu svadby a preto musí byť dokonalá. To isté platí pre koláčiky do candy baru a výslužiek, všetko musí krásne ladiť. Aby si pochutili skutočne všetci, dokážeme sa prispôsobiť rôznym potravinovým intoleranciám. Svadobné dobroty privážame chladiarenským autom priamo na miesto konania svadby, aby sme sa presvedčili, že je všetko tak, ako má byť:)

Ubytovanie:

do 500 m od reštaurácia Starý Dom

Civilný sobáš v Modre:

Ostatné:

Modra Taxi

Neviete si vybrať? Opýtajte sa nás, radi vám povieme o jednotlivých dodávateľoch viac.

kontaktujte nás