Skip to main content
slide 4
slider 5
slider 6


NIEČO MÁLO O NÁS...

Naša rodinná reštaurácia Starý dom sa nachádza priamo v historickom centre Modry.

Tento pamiatkovo chránený vinohradnícky dom z polovice 17. storočia sa nachádza len 16 km od Bratislavy. Od roku 2012 reštauráciu vedie môj manžel Michal Rímeš. Práve on vniesol dych do reštaurácie a spojil tradičné recepty s modernými trendami gastronómie. S našim šéfkuchárom z nich zostavili jedálny lístok a starostlivo vyberajú na prípravu jedál čerstvé suroviny z domácich zdrojov. O tom Vás presvedčí aj sezónny jedálny lístok. V lete si určite nenechajte utiecť lahodné zeleninové šaláty. Naopak, v jesennom a zimnom období, usporadúvame husacie aj divinové hody. Škoda nevyužiť na firemné eventy. Vieme, že iba s láskou pripravované jedlo je aj chutné. Skvelou bodkou za obedom či večerou je pohár kvalitného vína z našich vlastných, modranských viníc. Samotné vychutnávanie dobrôt by však na úplnú spokojnosť nestačilo, preto si vychutnajte oddychové chvíľky v príjemnej a nič nerušiacej atmosfére. Útulnosť umocňuje zdobená modranská keramika.

O Vašu spokojnosť sa postará príjemná obsluha. Určite sa počas Vašej návštevy stretnete aj nami. Na posedenie a degustovanie si môžete vybrať dve menšie útulné miestnosti reštaurácie, alebo skoro 400 ročnú klenbovú pivničku, bývalú prešovňu, spojenú s archívom vín. Tá je dušou domu a pýchou majiteľa. Spolu s krbom z nej dýcha vznešenosť dávnych čias.

Súčasťou reštaurácie Starý dom je aj sála L’AMOUR. Jej steny tvoria pôvodné kamenné múry zo 16. storočia. Honosná miestnosť má drevený strop a atraktívne krištáľové lustre. Je určená na poriadnu veselicu. Bez problémov sa do nej pomestí 120 osôb. Oku lahodiaca kombinácia kamenných stien a drevených trámov zaujme každého. Každý kus nábytku, dekorácie aj riadu, je dizajnovo zladený a vytvára elegantný celok.

Nech sa páči, vstúpte.

REŠTAURÁCIA

LEN 16 KM OD BRATISLAVY, V SRDCI KRÁĽOVSKÉHO MESTA MODRA, STOJÍ PAMIATKOVO CHRÁNENÝ VINOHRADNÍCKY DOM Z POLOVICE 17. STOROČIA. V JEHO BLÍZKOSTI BLÍZKOSTI DOMINUJE RÍMSKOKATOLÍCKY KOSTOL SV. ŠTEFANA KRÁĽA.

VINÁREŇ S VÝSTIŽNÝM NÁZVOM STARÝ DOM OTVÁRA SVOJE FĽAŠE VÍNA VŠETKÝM SVOJIM HOSŤOM.

SVADBA V STAROM DOME

KEĎŽE SVADBA JE VEľKÁ SPOLOČENSKÁ UDALOSŤ, MÁME PRE VÁS K DISPOZÍCII ATRAKTÍVNU SÁLU LʼAMOUR.

JEJ STENY TVORIA PÔVODNÉ KAMENNÉ MÚRY ZO 16. STOROČIA. HONOSNÁ MIESTNOSŤ MÁ DREVENÝ STROP A ATRAKTÍVNE KRIŠTÁĽOVÉ LUSTRE. JE URČENÁ NA PORIADNU VESELICU. BEZ PROBLÉMOV SA DO NEJ ZMESTÍ 120 OSÔB

OKU LAHODIACE KOMBINÁCIE KAMENNÝCH STIEN A DREVENÝCH TRÁMOV ZAUJME KAŽDÉHO. KAŽDÝ KUS NÁBYTKU, DEKORÁCIE AJ RIADU JE DIZAJNOVO ZLADENÝ A VYTVÁRA ELEGANTNÝ CELOK.

LʼAMOUR DECOR

Sledujeme najnovšie trendy vo svete svadobného dizajnu, ktoré využijeme aj pri vašej svadbe. V prepojení s históriou priestoru tak dosiahneme veľkoleposť okamihu.

VÍNNA PIVNIČKA

DUŠOU STARÉHO DOMU A PÝCHOU MAJITEĽA JE KRÁSNA KLENBOVÁ SKORO 400 ROČNÁ PIVNIČKA S ARCHÍVOM VÍN.

JE NÁM CŤOU NALIAŤ VÁM VÍNO Z NAŠICH VLASTNÝCH MODRANSKÝCH VINOHRADOV.

Pozrite si

Naše svadby

REZERVÁCIA STOLA ?

Pozrite si

Posledné novinky

Svadobné šaty ENZOANI

SVADOBNÉ ŠATY WEDDING NO. 1

Admin | 06 September

SVADOBNÝ SALÓN WEDDING NO. 1

read more
Zákusky z kaviarne STARÉ ČASY

Kaviareň staré časy

Admin | 13 December

Zákusky z kaviarne STARÉ ČASY

read more