Ako zorganizovať nezabudnuteľné 40. narodeniny

5. septembra 2021

Oslava 40. narodenín je veľkým míľnikom a nezabudnuteľnou príležitosťou, ako ho osláviť so svojimi najbližšími. Jedinečná udalosť si zaslúži originálnu oslavu. Ak hľadáte inšpiráciu, ako vytvoriť z narodenín dokonalý a nezabudnuteľný zážitok, inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi z oblasti Starého Domu v Modre, vďaka ktorým zažijete vaše najlepšie narodeniny.

Rezervujte si oslavu v Starom Dome

Rezervujte si priestory v reštaurácii Starý Dom v Modre a nechajte sa unášať vinárskou atmosférou.

Starý Dom je vinohradnícka reštaurácia zo 17. storočia, ktorá uspokojí aj najnáročnejšieho jedáka. Opantá chuťové bunky nielen tým, ktorí preferujú tradičné slovenské jedlá, ale aj tým, ktorí radi skúšajú moderné gastronomické trendy.

Vyberte si vhodný priestor

Či už plánujete zorganizovať veľkú oslavu s množstvom priateľov a rodinných príbuzných alebo len menšiu rodinnú zábavu, u nás nájdete priestor, ktorý vám bude vyhovovať čo najviac. Oslava 40. narodenín je veľkou udalosťou, ktorú je vhodné zveriť do rúk profesionálom.

Sála Starý Dom je veľká spoločenská miestnosť s maximálnou kapacitou až 120 osôb. Uchváti vás svojimi kamennými stenami a vysokými stropmi.

Sála Staré Časy je menšia, no poskytuje absolútne súkromie bez akýchkoľvek obmedzení. Zo sály sa jednoducho dostanete na priestrannú prírodnú terasu, ktorú vám podľa želania vyzdobíme.

Oslavujte vo veľkom

Pokiaľ trávite hodiny zavretí v kancelárii, je veľmi pravdepodobné, že jediné, čo chcete, je uniknúť z obkľúčenia štyroch stien. Aj keď by bola dovolenka pod toskánskym slnkom nádherná, je možné, že nemáte čas a veľký balík peňazí nazvyš na to, aby ste spolu so svojimi najbližšími oslávili svoje narodeniny v medzinárodných mestách.

To však neznamená, že si svoje narodeniny nemôžete naplánovať mimo domova. Len pár hodín cesty vám postačí na to, aby ste sa ocitli v malebnej vinárskej oblasti v Modre. Nezískate len krásne ubytovanie, ale aj jedinečnú oslavu.

Päťhviezdičkové jedlo bez starostí

Necítite sa v kuchyni ako doma? Prekvapte svojich hostí výborným kulinárskym zážitkom, no bez starostí. Najmite si profesionálneho šéfkuchára, ktorý pre vás vykúzli dokonalé a chutné pohostenie.

Rezervujte si ochutnávku vín

Štyridsiatka je dôvodom vytvorenia nezabudnuteľných zážitkov. Ak ste milovníkom vína – o to lepšie. Pozvite svojich blízkych na ochutnávku vín do našej vinice a zažite príjemné chvíle v spoločnosti priateľov, rodiny a vynikajúcich vín.

Strávte čas s najbližšou rodinou a priateľmi

To, že je rodina najdôležitejšou súčasťou našich životov, si väčšinou uvedomujeme až neskôr. Oslava štyridsiatych narodenín je príležitosťou, ktorú môžete využiť na to, aby ste ju oslávili výlučne s vašimi najbližšími – rodinnými príslušníkmi.

Aj keď sa tlak na usporiadanie veľkej oslavy môže zdať obrovský, pre niektorých nemusí ísť o najpríjemnejší spôsob organizovania osláv. Uľahčite si to a pozvite na oslavu iba pár vašich najlepších priateľov. Ak máte záujem posunúť oslavu o úroveň vyššie, rezervujte si izby v našom penzióne May House a nasledujúci deň vybehnite objavovať krásnu Modru.

6 vecí, ktoré nesmiete vynechať

  1. Ak sa rozhodnete pre oslavu v našej reštaurácii, vinársku atmosféru budete cítiť všade naokolo. Nezabudnite vyskúšať vína Ludvik z nášho rodinného vinárstva. Veľmi radi vám o našich vínach povieme viac.
  2. Pre hostí ponúkame aj ubytovanie v penzióne May House. Ak viete, že vaši hostia prídu zďaleka, prípadne bude oslava trvať do skorých ranných hodín, zarezervujte si u nás voľné izby.
  3. Nezabudnite sa spýtať na našu 400-ročnú vínnu pivničku. Ukážeme vám našu bývalú prešovňu.
  4. Ak hľadáte profesionálnych fotografov, ktorí vám zabezpečia množstvo krásnych spomienok z oslavy v podobe rodinných fotiek, poradíme vám, na koho by ste sa mali obrátiť.
  5. V Starom Dome sa postaráme o všetko. Užite si svoju 40-tku bez obáv a bez starostí. S vaším usmernením pre vás pripravíme dekorácie, jedlo a catering počas celej oslavy.
  6. Na terase pre vás pripravíme pekný foto priestor. S vašimi blízkymi tam zažijete množstvo zábavy.

Vložte svoju dôveru do našich rúk

Či už sa rozhodnete pre väčšiu alebo menšiu oslavu, 40. narodeniny musia byť nezabudnuteľné. Kontaktujte nás a zistite viac o možnosti usporiadania narodeninových osláv.